Maharadža v Ružinove

„Indická kuchyňa je veľmi rozmanitá a ovplyvnená kultúrou, náboženstvom a samozrejme aj geografickou rozlohou priestoru, z ktorého tieto jedlá pochádzajú. História siaha do pradávnych čias,“ láka n návštevu indická reštaurácia Maharadža.

V bratislavskom Ružinove tam môžete ochutnať skvelé indické špeciality. Ponúkajú exotické jedlá z oblastí Bengálskeho zálivu a Kašmíru.

Na prípravu pokrmov používajú indické prírodné korenia, ktoré dávajú jedlu charakteristickú chuť. Jedlá varia výlučne s originálnym korením a bylinkami priamo z Indie. Pripravuje ich indický šéfkuchár. Pokrmy servírujú v kovových miskách s ohrievačmi a zákazníci si z nich naberajú na tanierik. Jedlo je tak stále teplé.

Každý týždeň ponúkajú iné menu. Týždenné menu Ajurvéda Tháli je zložené iba z čerstvých a prírodných surovín. Na výber sú dva druhy polievok a päť hlavných jedál v cene od 4,60 po 6,90 eura. Jedlo je ozaj výdatné. Vždy sú v ponuke aj bezmäsité pokrmy. Menu obsahuje aj obľúbený nápoj mango lassi. Okrem toho sú na výber aj jedlá na objednávku z jedálneho lístka.

Cez pracovné dni je otvorené od 11,00 do 14,30 a potom od 17,00 do 22,00. V sobotu od 12,00 do 22,00 a v nedeľu od 12,00 do 21,00.

Reštaurácia je blízko zastávky električky a dá sa tu aj pohodlne zaparkovať.